Telefón: +421 911 488 388      Email: timea@svetdezertov.sk

Poštovné a platba za tovar

I. Možnosti dopravy

Osobný odber

Hneď ako Vašu objednávku skompletizujeme Vás budeme informovať. Objednávky je možné vyzdvihovať v pracovné dni od Pondelka do Piatka a to od 9:00 do 20:00 v kamennej prevádzke Prevádzkovateľa, mimo túto dobu po dohode.

Tovar doručovaný našou vlastnou dopravou

Doručenie „poštovné“, ak nebude uvedené inak, je účtované vo výške 3,00€.
Cena za prepravu sa zobrazuje ihneď po výbere spôsoby dopravy, prípadne obratom po potvrdení objednávky.
Reklamácia zásielky je možná do 24 hodín od doručenia, za predpokladu, že poškodenie nebolo zjavné pri odovzdaní!

POZOR! Pokiaľ je balík viditeľne poškodený, alebo ak sa Vám akýmkoľvek spôsobom nepozdáva balenie, uplatnite reklamáciu priamo u nášho pracovníka zodpovedného za prepravu. Za škody vzniknuté pri preprave nesieme plnú zodpovednosť.

O kompletizácii Vašej objednávky ako aj o doručení zásielky budete telefonicky alebo elektronickou formou prostredníctvom e-mailu informovaní.

 

II. Spôsoby úhrady

Všetky spôsoby úhrady, možno vybrať pred výberom dopravy. Všetky spôsoby platby sú zahrnuté v cene dopravy.

Platba dopredu prevodom na účet – pri výbere tejto možnosti obdržíte zálohový list, respektíve na Vami zvolenú e-mailovú adresu inštrukcie so všetkými údajmi k platbe. Tovar budeme expedovať po obdržaní platby na bankový účet.

Dobierka – objednaný tovar Vám bude doručený prostredníctvom našej vlastnej dopravy a pri prevzatí tento tovar uhradíte v hotovosti, prípadne inou, vopred dohodnutou metódou.

Osobný odber – platí sa v hotovosti pri osobnom odbere.

O NÁS

Radi, s láskou a najmä z kvalitných surovín pre Vás upečieme zákusky, od klasických až po tie exkluzívne, ktoré uspokoja chute aj tých najnáročnejších zákazníkov.

ODOBERAJTE NOVINKY

Nenechajte si újsť novinky zo sveta sladkých dezertov