Telefón: +421 911 488 388      Email: timea@svetdezertov.sk

O nás

Radi, s láskou a najmä z kvalitných surovín pre Vás upečieme zákusky.

O nás

Od klasických, až po tie exkluzívne, ktoré uspokoja chute aj tých najnáročnejších zákazníkov. Snažíme sa skĺbiť tradičné hodnoty v pečení s novými trendmi tak, aby výsledkom bola Vaša spokojnosť. Každodenná výroba zabezpečuje neustálu čerstvosť a vysokú kvalitu. Vyrobené výrobky rozvážame výlučne vlastnými izotermickými vozidlami, ktoré sú vybavené chladiarenskými modulmi . Tie pre ne zabezpečujú rovnomernú teplotu a vlhkosť.
Výrobky, ktoré vyrábame, podliehajú prísnej kontrole príslušných orgánov a vo výrobe je zavedený princíp HACCP. Našim základným mottom nie je kvantita, ale „KVALITA“. Sme vyslovene ručná výroba, ktorá za svoju kvalitnú prácu v roku 2014 ,dostala významné ocenenie : „VYROBENÉ NA SLOVENSKU“. Naše dezerty pripomínajú každému detstvo. Tajomstvo ich pravých a nefalšovaných chutí spočíva vyslovene v použití kvalitného masla, čistej smotany a ľahodnej čokolády.

O NÁS

Radi, s láskou a najmä z kvalitných surovín pre Vás upečieme zákusky, od klasických až po tie exkluzívne, ktoré uspokoja chute aj tých najnáročnejších zákazníkov.

ODOBERAJTE NOVINKY

Nenechajte si újsť novinky zo sveta sladkých dezertov