Prevádzka: Banská 4, 915 01 Nové Mesto nad Váhom      Telefón: +421 911 488 388      Email: timea@svetdezertov.sk

O nás

Radi, s láskou a najmä z kvalitných surovín pre Vás upečieme zákusky.

O nás

Od klasických, až po tie exkluzívne, ktoré uspokoja chute aj tých najnáročnejších zákazníkov. Snažíme sa skĺbiť tradičné hodnoty v pečení s novými trendmi tak, aby výsledkom bola Vaša spokojnosť. Každodenná výroba zabezpečuje neustálu čerstvosť a vysokú kvalitu. Vyrobené výrobky rozvážame výlučne vlastnými izotermickými vozidlami, ktoré sú vybavené chladiarenskými modulmi . Tie pre ne zabezpečujú rovnomernú teplotu a vlhkosť.
Výrobky, ktoré vyrábame, podliehajú prísnej kontrole príslušných orgánov a vo výrobe je zavedený princíp HACCP. Našim základným mottom nie je kvantita, ale „KVALITA“. Sme vyslovene ručná výroba, ktorá za svoju kvalitnú prácu v roku 2014 ,dostala významné ocenenie : „VYROBENÉ NA SLOVENSKU“. Naše dezerty pripomínajú každému detstvo. Tajomstvo ich pravých a nefalšovaných chutí spočíva vyslovene v použití kvalitného masla, čistej smotany a ľahodnej čokolády.

O NÁS

Radi, s láskou a najmä z kvalitných surovín pre Vás upečieme zákusky, od klasických až po tie exkluzívne, ktoré uspokoja chute aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Banská 4, 915 01 Nové Mesto nad Váhom

ODOBERAJTE NOVINKY

Nenechajte si újsť novinky zo sveta sladkých dezertov